🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Dior

Ženskost, kvalitu a jistou dávku luxusu představují pro všechny ženy na světě kabelky Dior světoznámého návrháře Christiana Diora. Příběh této módní ikony patří k nejvíce ohromujícím v historii módy. Ještě během svého života vybudoval impérium, které se zásadní měrou podílelo na rekonstrukci poválečné Francie. Se společností Dior se však pojí i další slavná jména. Jmenujme alespoň nedávno zesnulého spoluzakladatele společnosti a popularizátora módy Yves Saint Laurenta anebo britského návrhářského génia Johna Galliana.

Právě poslední jmenovaný definoval dnes neodmyslitelnou vizáž dámských kabelek značky Dior. Kabelky Dior, to nejsou už pouze stylové doplňky. To je svět sám pro sebe. Skutečný symbol přepychu a krásy, po které touží mnoho žen po celém světě. Každý model je naprosto jedinečnou záležitostí. I vy si je jistě zamilujete.

Vybrat si můžete pochopitelně z množství různých kolekcí. V Lady Dior se snoubí praktičnost s elegancí. Dior Karenina překvapí svou honosností inspirovanou Tolstého Ruskem. Dior Jazzclub se soustředí na menší kabelky do ruky. Gaucho zase padne ženám, které si cení přírodní vzhledu. Je opravdu jen na vás, co podtrhne váš styl.

Kabelky Dior – Odkazy

http://www.dior.com/