🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Ed Hardy

Každý, kdo se zajímá o současnou módu, jistě zná originální, provokativní značku Ed Hardy. Don Ed Hardy je po celém světě znám jako člověk, který proslavil tetování po celém světě a učinil z něj opravdový fenomén hlavně díky své nekonečné fantazii, kreativitě, promyšlenosti motivů a technické preciznosti.

S Edem Hardym se spojil fenomenální módní návrhář Christian Audigier, jenž své zkušenosti se spoluprácí s jinými světovými společnostmi využil při založení této dnes již legendární značky. Unikátní design, neotřelé tattoo motivy a extrémní barevnost výrobků Ed Hardy si oblíbily světové celebrity jako Madonna, Britney Spears či Kanye West a mimo to spousta obyčejných lidí po celém světě.

Kabelky Ed Hardy se pyšní tattoo motivy, výraznou barevností a netradičními detaily. Pokud tedy nechcete splývat a davem a vytvořit si osobní, unikátní styl, jsou pro Vás kabelky Ed Hardy to pravé.

Můžete si vybrat kabelku Ed Hardy v různých velikostech a stylech – záleží jen na Vás, jaké originální kabelce Ed Hardy dáte přednost.

Kabelky Ed Hardy – Odkazy

DonEdHardy.com