🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Roxy

Profil značky Roxy najdete na www.luxurymag.cz.

Voda, pláž, sníh a teenageři. Přesně to je svět značky Roxy. Jedná se o jednu z módních značek firmy Quiksilver, která vyrábí a prodává oblečení, doplňky a produkty související s fenoménem boardridingu. Značku Quiksilver najdete po celém světě, především v obchodech s potřebami pro surfování, skate shopech a prodejnách snowboardů.

Kabelky Roxy nosí mladé sebevědomé dívky a oceňují na nich jejich pohodlnost, nevšední barevné zpracování a kvalitní provedení. V kolekci značky Roxy najdete kabelky, ale také baťůžky, ledvinky, peněženky i cestovní kufry. Kabelky Roxy se vyznačují spontánností a velkou individualitou.

Kvalitní kabelky Roxy

Pro výrobu svých kabelek Roxy nepoužívá tradiční kožené materiály, ale využívá plátno, bavlnu, polyester, umělou kůži a umělé kožešiny. Klasické kabelky Roxy jsou z plátna potištěného barevným květinovým vzorem. Umělé kožešiny jsou využívány v mnoha podobách, jsou například k dispozici ve vzorech gepard nebo zebra.

Značka Roxy úspěšně kombinuje sportovní styl s těmi nejfantastičtějšími módními akcenty a přináší originální praktickou módu. Ztělesňuje přímořský a horský životní styl. Srdce aktivních mladých dívek už po desetiletí patří právě značce Roxy.

Kabelky Roxy – Odkazy

http://www.roxy.com/
Roxy
Plavky Roxy