🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách DaKine

Řekne-li se Havaj, odpovíme rýmem DaKine. Právě tam totiž Rob Kaplan poprvé vyrobil první kus v rámci své módní značky DaKine. Kaplan se věnoval až do poloviny osmdesátých let výhradně oblasti surfingu, nicméně poté, co přesídlil centrum výroby do Oregonu poblíž snowboardových táborů, okamžitě se začal angažovat i v tomto směru. V současnosti patří oblečení a doplňky značky DaKine k nejuznávanějším sportovním značkám světa.

Tašky a batohy DaKine

Batohy, tašky i kabelky DaKine ctí zejména tyto vlastnosti: funkčnost a odolnost. Navrženy byly pro extrémní podmínky a jako takové jsou ceněny doposud. Nicméně, zanedlouho se značka DaKine stala úspěšnou i mimo okruh sportovců a s rostoucí poptávkou se však přirozeně rozšiřovala nabídka.

Kabelky DaKine

Sportovní vzhled zůstal zachován, ale i zde v posledních letech dochází ke změnám. Dámské kabelky DaKine jsou praktické, přesto vyzařují jistou nespoutanost a svěžest. Dostupné jsou v různých velikostech i v provedení. Ať už se procházíte v přírodě, či ve městě, buďte si jisté, že vás nezklamou.

Kabelky a batohy DaKine – Odkazy

Zatím bez odkazů.