🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Converse

Ačkoliv firma Converse nepatří mezi přední výrobce dámských kabelek, srdce mnohých si kabelky a tašky značky Converse získávají napříč kontinenty. Americká značka Converse je známá především coby výrobce sportovní obuvi. Klasické boty Converse jsou dokonce považovány za první tenisky na světě (ve skutečnosti však první byly tenisky značky Pro Keds). Converse má již téměř stoletou tradici a už dávno to není jen gumárenská výrobna.

Firmu Converse před nějakou dobou koupila firma Nike. Pobnost tak můžete najít nejen v linii sportovně laděných bot, ale také v nabídce kabelek a tašek. Converse se zaměřuje na kabelky a tašky, které vynikají sportovním střihem a jsou určeny pro každodenní použití.

Nejen Conversky

Čekat tak můžete klasické retro kožené tašky, plátěné kabelky z přírodních materiálů i moderní kabelky s oldschool nádechem. Ať už si od Converse pořídíte tašku či kabelku, vždy Vás zasáhne hvězdné logo, které provází výrobky Converse od počátku 20. století.

Koupí tašky Converse či kabelky stejné značky, rozhodně neprohloupíte a své okolí dostanete. Pro pobavení můžete přidat také historku o „prvních teniskách“ na světe.

Kabelky a tašky Converse – Odkazy

http://www.converseboty.cz/
http://www.nikeboty.cz/