🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2020/2021 značky: barvy:

O kabelkách Dunlop

Skot John Boyd Dunlop učinil jeden z nejvýznamnějších objevů lidstva. V roce 1888 si nechal patentovat první pneumatiku a tím započal historii čítající nejen se vším, co má kola, ale dokonce i nohy. A protože i pneumatiky víceméně vypadají pořád stejně, stejně tak i tašky a kabelky Dunlop nechávají přechodné módní trendy být a své výrobky zaopatřují svým klasickým, avšak čím dál tím více populárním vzhledem, kde jednoduchost a praktičnost hrají hlavní roli.

Kabelky a tašky značky Dunlop si své zákazníky nalezly zejména mezi mladší generací. Mladí muži i ženy obdivují jejich nenápadný vzhled, jenž ale rozhodně nepostrádá styl. Použité materiály při výrobě zaručují, že tašky i kabelky Dunlop** se jen tak neopotřebují a bez jakýchkoli následků vydrží i silně nepříznivé počasí. Pestrá paleta barev, v kurzu se opět nacházející retro vzhled a zaoblený tvar, to jsou charakteristické rysy, které činí Dunlop Dunlopem.

Pokud jste však propadli značce Dunlop a přece jen občas chcete zkusit něco nového, nezoufejte. Navzdory zásadám společnosti a důrazu na tradici v případě dámských kabelek Dunlop byly již učiněny výjimky. Stačí se jen poohlédnout po tom správném modelu.

Kabelky a tašky Dunlop – Odkazy

www.pneuclub.cz