🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Benetton

Italská móda je pojem stejně zvučný jako jméno společnosti Benetton. Tu založil ve svých teprve dvaceti letech Luciano Benetton, který musel za tímto účelem prodat bratrovo jízdní kolo. Rodina Benettonů nicméně brzy slavila se svými návrhy oblečení četné úspěchy, a tak se zanedlouho mohla chlubit prodejní pobočkou i v takovém centru módy, jakým Paříž bezesporu je. V současnosti se Benetton Group prezentuje 5500 obchody, které lze nalézt prakticky po celém světě.

Benetton se člení do pěti oděvních značek, z nichž nejznámější jsou oblíbené United Colours of Benetton a elegantní Sisley. Co módního maniaka okamžitě musí napadnout, je to, že obě tyto značky jsou propagovány prostřednictvím kontroverzních reklamních kampaní. V jejich rámci firma Benetton poukazuje šokujícím způsobem na různé společenské problémy, jakými jsou například rasistické či náboženské předsudky anebo onemocnění AIDS.

Kabelky Benetton jsou věrny posledním módním trendům, přičemž ve světle různých značek této společnosti se nalezne opravdu každá žena toužící po kráse. Dámské kabelky Benetton se liší velikostí, střihem i společenským kódem, nicméně všechny spojuje charakteristický rys výrobků značky Benetton: plné zářivé barvy. Svět je krásný barevný.

Kabelky Beneton – Odkazy

www.benetton.com