🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Dolce & Gabbana

Nejslavnější návrhářské duo všech dob se jmenuje Dolce & Gabbana, pochází z Itálie a již po několik desetiletí odívají ty nejvýznamnější osobnosti. Domenico Dolce a Stefano Gabbana se poprvé potkali v Miláně v roce 1980, kde pracovali v témž ateliéru. Po dvou letech plánů a snění si založili první ateliér s názvem D&G, několik let nato první butik v Japonsku a jejich dech beroucí příběh tak mohl konečně začít.

Dolce & Gabbana oslavují ženy tak jako nikdo jiný. Inspiraci si k tomu berou z jihoevropské tradice, kdy postavení ženy bylo vždy a stále je silné. Sophia LorenMonica Bellucci jsou přitom jejich múzami. Nelze se tedy divit, že jejich kabelky patří mezi nejvyhledávanější mezi ženami po celém světě. Dámské kabelky Dolce & Gabbana milují ženy a ženy milují je.

Hledáte-li dokonalý kus kreativity, ne pouze módní doplněk, přičemž věříte-li že kvalita se musí nezbytně rovnat ceně, za níž si je pořídíte, jsou kabelky Dolce & Gabbana pro vás rozhodně to pravé. S jejich pomocí zdůrazníte to, co vás skutečně dělá ženou.

Kabelky Dolce & Gabbana – Odkazy

http://www.dolcegabbana.it/