🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Esprit

Esprit je značkou pro všechny. Bodejť by ne, když se o to představitelé této americké společnosti snaží od konce šedesátých let 20. století. Po celém světě si muži i ženy bez rozdílů ve věku vybírají oblečení a doplňky značky Esprit. Sebevědomá, přirozená a moderní, taková je Esprit a takoví jsou i její zákazníci, pro které móda není záležitostí jen přechodnou, ale naopak podtrhující jejich světonázor.

Kabelky Esprit vynikají ve své jednoduchosti. Jsou ideální pro každodenní nošení, ne nadarmo si vysloužily své přední místo v oblasti streetwear na pěti kontinentech. Dámské kabelky Esprit evokují podobně jako firma sama jakousi mladickou neotřelost a na své okolí působí svěžím dojmem. Vybírat si můžete z nepřeberného množství různých odstínů. Ve střihu ctí spíše tradiční vzory.

Esprit je rozhodně jednou z nejvíce inovativních značek módního odívání. Její zakladatelé, patrně inspirováni objevným a nesvázaným ovzduším San Francisca, zaujali svým neotřelým způsobem natolik, že se z jejich oblečení a doplňků stal kult. Chcete-li ho také vyznávat, jak říká motto firmy, dveře jsou vám otevřeny.

Kabelky Esprit – Odkazy

Zatím bez odkazů.