🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Fendi

Když v roce 1918 založila Adele Casagrande svůj první obchod s kožešinami a výroby z kůže, jistě netušila, že se za čas stane Fendi jednou z nejprestižnějších módních značek nejen Itálie, ale celého světa. V šedesátých letech její potomci navázali spolupráci s famózním módním návrhářem Karlem Lagerfeldem, který vymyslel dnes veleslavné logo z dvou písmen F a tím vlastně nastavil kurz směrem k výjimečnosti.

V dnešní době nadále v případě kabelek Fendi hrají důležitou roli materiály jako kůže a kožešiny. Své fanoušky si značka Fendi nenalezla pouze díky svému ztvárnění luxusu a přepychu, ale také proto, že stejně jako ve dvacátých letech minulého století i nadále ctí kvalitu, kterou její výrobky představují. Miliony zákazníků po celém světě vnímají kabelky Fendi jako vybraný módní doplněk, který podtrhne krásu a styl každé ženy.

Podíváme-li se na nejslavnější model Fendi, takzvané kabelky Baguette, rázem pochopíme, pro koho je Fendi určena. Jsou to především ženy, které dbají na svůj vzhled, ale zároveň oceňují praktičnost a rády se cítí nesvázané. Kabelky Fendi proto mohly být viděny i v seriálu Sex ve městě. Rovněž i slavný americký rapper Kanye West nebo zpěvačka Fergie z kapely Black Eyed Peas obdivují Fendi pro jejich dokonalost.