🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Fox

Světoznámá značka Fox byla založena v roce 1974 Geoffem Foxem v Morgan Hill v Californii. Původně se tato společnost zabývala distribucí motokrosových strojů, ale po několika letech začala vyrábět i oblečení pro jezdce. V následujících letech získala značka Fox velké úspěchy, jelikož fanoušci těchto typů sportů chtěli nosit to stejné oblečení, co jejich oblíbení jezdci.

V dnešní době vyrábí Fox kromě oblečení i peněženky, boty, pásky, batohy, plavky, brýle a také doplňky pro cyklisty, motorkáře a surfaře, jako jsou například chrániče či helmy.

Jestliže zrovna sháníte nějakou pěknou kabelku, tak i tu má značka Fox ve svém sortimentu. Tyto kabelky jsou vyráběny jak z kůže, tak i z látky a dalších kvalitních materiálů. Kabelky Fox jsou dostupné v různých barvách, stylech a velikostech – vybere si opravdu každý.

Pokud si tedy chcete pořídit kabelku s originálním designem od renomované značky, zkuste se inspirovat u značky Fox. Zrovna nyní můžete využít i zimních výprodejů a pořídit si luxusní kabelku za zlomek původní ceny.

Kabelky Fox – Odkazy

FoxHead.com