🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2020/2021 značky: barvy:

O kabelkách Gucci

Dámské kabelky Gucci vždy patřily k luxusním módním doplňkům každé krásné ženy. Italská značka Gucci je pro mnohé synonymem prestiže, módních hitů a samozřejmé elegance.

Zakladatelem je módní návrhář Guccie Gucci, který se narodil v roce 1881 ve Florencii a kde také celý život žil a tvořil nejen kabelky. Módní značku Gucci, vyrábějící i stylové dámské kabelky, založil v roce 1906. V dnešní době jsou značka Gucci a s ní i dámské kabelky Gucci svěřené do rukou úspěšné módní návrhářky Fridy Giannini. Úspěchy se ji nevyhýbají a s každou novou kolekcí vždy překvapí. V současné době zvolila společnost Gucci pro své kabelky decentní a jednoduché vzory, a to pro kabelky všech velikostí.

Dámské kabelky Gucci jsou charakteristické svým jednoduchým, avšak luxusním stylem. Kabelky Gucci jsou nabízeny v mnoha provedeních, spadajících většinou do jedné z kategorií Bussiness či Creative. Kabelky Gucci Bussiness jsou typické usedlejším vzhledem s méně výstředními vzory, naopak kabelky Gucci Creative Vám zajistí pozornost celé společnosti.

Tyto kabelky Vás v každém okamžiku promění v okouzlující ženu s jedinečným stylem. Koupí kabelky Gucci se stanete hvězdou večera, to vše umí zařídit dámské kabelky Gucci!

Kabelky Gucci – Odkazy

http://www.gucci.com/