🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Hermes

Francouzská společnost Hermes byla založena již v roce 1837 a původně se jednalo o rodinnou společnost, jež se zabývala výrobou kožených doplňků pro koně. S příchodem dvacátého století začal ale rapidně růst automobilový průmysl, a tak se značka Hermes začala orientovat na batohy, kufry a kabelky. A právě kabelky byly tím zbožím, jež zajistilo společnosti Hermes světovou popularitu a obdiv.

Zboží značky Hermes patří dnes mezi módní ikony a cenově téměř nedostupné pro obyčejné lidi. Nejvíce se prodávají dvě proslulé edice kabelek Hermes – a to Kelly, jež byla pojmenována po herečce Grace Kelly, a Birkin podle herečky Jane Birkin. Na tyto kabelky se dnes dokonce vytváří i pořadníky a pořídíte je téměř výhradně v značkových buticích Hermes.

Kabelky Hermes se vyrábějí v různých barvách a stylech, a většinou jsou z klasické kůže. Na požádání si do nich můžete dokonce nechat vsadit diamanty nebo zlato. Kvůli své vysoké ceně, dostupnosti a originalitě jsou kabelky Hermes populární převážně mezi celebritami.

Kabelky Hermes – Odkazy