🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Horsefeathers

Příběh značky Horsefeathers začíná již v roce 1989, kdy dva studenti kanadské střední školy, Stewart Carlson a Joel DeVille, začali vyrábět vlastní design na mikiny a trička. V této době se v Kanadě objevili také první náznaky snowboardového a skateboardového stylu života, ale lidí propagujících tento sport a oblečení bylo stále velmi málo.

Značka Horsefeathers, jež tehdy provokovala širší veřejnost, se ale v roce 1992 rozpadla – hlavně kvůli nedostatku peněz. V roce 1994 se ale společnost Horsefeathers probudila znovu k životu, a tentokrát v České republice. Díky spoustě inovativních nápadů, originálnímu designu a propagaci nové kultury získala značka Horsefeathers v Čechách postupně svůj zasloužený díl slávy – a vytvořila první kolekce streetové módy u nás.

Kromě snowboardové a skateboardové módy si dnes u značky Horsefeathers můžete pořídit například i peněženky, batohy, termoprádlo, kšiltovky, kabelky i spoustu dalšího. Kabelky Horsefeathers následují hlavní ideu firmy – tedy nové nápady, svobodomyslnost, kreativita a jedinečnost. Pokud si pořídíte kabelku Horsefeathers, můžete mít jistotu, že budete originální, svá a budete mít opravdu kvalitní a moderní kabelku.

Kabelky Horsefeathers – Odkazy

Horsefeathers.com