🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Pierre Cardin

Pierre Cardin se narodil v roce 1892 nedaleko Benátek. Roku 1950 si otevřel vlastní módní salon a v roce 1957 otevřel první butik s pánskou a dámskou módou, kde nabízel mimo jiné i dámské kabelky.

Už od začátku se Pierre Cardin chová v módním světě jinak než všichni ostatní návrháři. Kromě návrhů pro ,,smetánku“ začal navrhovat i městskou módu, např. dámské kabelky pro obyčejné ženy.

Kabelky Pierre Cardin 1950–2009

I přesto jsou jeho kabelky kvalitní a značkové a proto mohou se honosit značkou návrháře Pierre Cardin. Tato značka je synonymem pro kvalitní dámské kabelky.

Kabelky Pierre Cardin se dají koupit snadněji než například dámské kabelky Gucciho, cenově jsou také dostupnější. Záleží na každé ženě, jaké dámské kabelky si vybere. Žádná značka jakékoli kabelky se nedá srovnávat s jinou. Najdou se různé varianty kabelek Pierre Cardin, stejně jako kabelky jiných značek. Jednoznačně nemůžeme říct, které dámské kabelky jsou nejlepší. Ale čím jsou sympatické kabelky Pierre Cardin, je to, že jejich tvůrce myslel i na chudší lidi a tak jsou jeho dámské kabelky finančně dostupnější.

Kabelky Pierre Cardin – Odkazy

Zatím bez odkazů.