🔥 Doména na prodej. Informace o ceně na domeny@amedio.cz.

Kabelky – Handbags – Kolekce 2021/2022 značky: barvy:

O kabelkách Tommy Hilfiger

Kariéra amerického módního návrháře Tommyho Hilfigera začala, když jako velice mladý založil obchod People's Place. Po sedmi letech zbankrotoval, ale bylo mu nabídnuto, aby se stal asistentem u designérů Calvina Kleina nebo Perryho Ellise. I když byl v tu dobu bez peněz, tuto práci odmítl, jelikož doufal v uskutečnění svým velkých plánů.

V roce 1984 založil společnost Tommy Hilfiger Corporation a se svou první kolekcí exkluzivního pánského oblečení získal jak pozornost módního světa, tak i široké veřejnosti. Během několika let otevřel Tommy Hilfiger obchody po celém světě a obrat se dal počítat v řádech miliónů.

Dnes značka Tommy Hilfiger nabízí kromě oblečení i boty, spodní prádlo, speciální kolekci určenou na golf a také řadu doplňků. Pokud máte v oblibě luxusní materiály, nápaditý design a eleganci, tak se Vám určitě zalíbí kabelky Tommy Hilfiger. Kabelky Tommy Hilfiger se vyrábí v různých barvách a velikostech, a v současnosti probíhá v oficiálním obchodě Tommy Hilfiger zimní výprodej, takže si můžete dokonce pořídit originální kabelky Tommy Hilfiger za poloviční ceny.

Kabelky Tommy Hilfiger – Odkazy

TommyHilfiger­.co.uk